Premietanie TH dokumentu v kine a DVD k tomu?

18. února 2018 v 21:27 | emma |  Skopíruj si na blog(pošli ďalej)
Viac o nápade s ktorým prišli fans s CZ sa dočítate nižie...

Určitě nikomu z Vás neunikla informace o novém životním dokumentu německé kapely Tokio Hotel v režii Olivera Schwabe, Hinter die Welt, který byl představen 5. října 2017 na Filmovém festivale v Kolíně nad Rýnem a poté byl prezentován v síti kin po celém Německu!
V tuto chvíl se nabízí možnost uvedení totoho dokumentu i do kin v České Republice. Celá věc bohužel není uplně jednoduchá a je potřeba spojit síly dohromady a určit si stanovisko, zda o tuto událost skutečně stojíme!
Uvedení dokumentu do sítě českých kin by se uskutečnilo v rámci crowdfundingové kampaně, kdy by každý zájemce přispěl menší finanční částkou ke stanovené potřebné částce. Jedná se o to, že jsou k dispozici dvě různé možnosti: 1)Klasická distribuce: kdy by si příspěvkem zájemci mohli předplatit (pokud by měli zájem) dokument na DVD obsahující české titulky! Pokud by se potřebnou částku nepodařilo získat, všechny příspěvky budou všem vráceny zpět! Dále by byly za přípěvky k dispozici propagační prostředky jako např. trička, mikiny, placky atd. (k čemuž máte samozřejmě také možnost se vyjádřit o co byste měli zájem). Celý projekt je ve spolupráci s majiteli práv dokumentu Hinter die Welt, - Mindjazz a společností Bontonfilm, a.s.!
V případě neúspěchu ve věci klasické distribuce je tu stále možnost uvedení dokumentu Hinter die Welt, prostřednictvím kampaně HitHit. To znamená, že by si zájemci mohli předplatit jak DVD a propagační prostředky, tak i vstupenku na promítání v kině.
V tuto chvíli je ovšem nejdůležitějším bodem získat co nejvíce zájemců, kteří by se chtěli promítání zúčastnit a zapojit se do celého projektu, a to tím, že provádíme průzkum, kdo má o projekt zájem a jakou částkou je ochotný přispět, jak k promítání, tak za DVD (př: za vstupenku do kina - 250,- za DVD - 500,- tzn. dohromady tedy 750,-).
Pro bližší informace a případě dotazu se obraťte na naši facebookovou stránku TOKIO HOTEL - Česká Republika, kde je celý projekt podrobně vysvětlen a doložen přesnými podklady! Budeme rády za jakékoliv sdílení!
Tak čo podarí sa to? Zapojí sa niekto z vás...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama