Únor 2010


Bill bez trička

28. února 2010 v 21:09 | emma |  Bill - foto

Hamburg - čakajúci fanúšikovia

28. února 2010 v 21:08 | emma |  Foto fans z koncertov atd.Nominácia na "Kids' Choice Awards"

28. února 2010 v 21:03 | emma |  Hlasuj za TH

V kategórii Lieblings Musikstar(Najobľúbeneejšia hudobná hviezda)

(aby bol hlas platný treba hlasovať v každej kategórii)

Ceny budú odovzdané 10.4.2010


Kerli sa opäť pýtali na Billa

28. února 2010 v 20:57 | emma |  Rozhovory,články,news
ČOŽE? Prečo by som ja mala byť šťastná za Billa, keby si doňho bola zamilovaná? Nevidím v tom ŽIADNY zmysel... možno by som mala byť z neho šťastná, keby bol on zamilovaný do teba, to mení veci... vieš, čo myslím?
  • Kerli: Nie je byť milovaný za to čo skutočne sme, niečo, čo väčšina ľudí nikdy nenájde? Nezáleží na tom ako bohatí alebo slávni sú.
Kerli, môžeš prosím objasniť klebety a povedať ľuďom pravdu? Chceš randiť s Billom Kaulitzom? Pýtame sa ťa to kvôli nejakým tvojim odpovediam, ktoré sme videli. Je lepšie povedať pravdu ako nechať ľudí hádať, nie?
  • Kerli: Nechcem randiť s Billom. On nechce randiť so mnou. Urobili sme spolu pieseň, to je všetko.Neviem ako vám no mne tie otázky prídu čím ďalej zvláštnejšie.....

27.2.2010 RTL II - News

27. února 2010 v 22:11 | emma |  Band - videa

15.3.2010 Aká bude organizácia?

27. února 2010 v 20:31 | emma |  Rozhovory,články,news
Jelikož se na internetu začaly objevovat rozsáhlé diskuse a hádky ohledně organizace před halou, rozhodli jsme se napsat tento článek a vysvětlit systém čísel, k čemu slouží a jak vše probíhá atd. Většina lidí neví o co jde a bojí se, že je to nějak omezí. Ale naopak, čísla jsou zde pro vás a pomůže vám to ?přežít? čekání na koncert v klidu.


Co je to systém čísel?

Systém čísel znamená, že fanynka, která přijde k hale si dojde k pověřené osobě pro číslo a ta jí zapíše na seznam. Tzn. že pokud dostaneš číslo 55, přišla jsi jako padesátá pátá fanynka. Odteď už tě téměř nic nemusí zajímat. Můžeš si odjet do města na jídlo, odejít na toaletu, jít se někam zahřát na čaj atd.
Nemusíš stát před halou x hodin v kuse, aby tě náhodou někdo nepředběhl. Jediné co musíš dodržovat je ?Checking? neboli kontrolování čísel. Předem budou vyhlášeny určité časy, kdy se všichni musí dostavit na předem určené místo a kontroluje se, zda jsou přítomni všichni, co mají číslo. Pokud se na "checkování" nedostavíte, vaše číslo se stává NEPLATNÝM.
Systém čísel funguje pouze pro fanoušky, kteří mají lístek na stání u pódia. U ostatních to nemá smysl, jelikož jdou do haly jiným vchodem a předpokládá se, že vzhledem k typu svého lístku nepřijdou před halu tak brzo.

Proč bude systém čísel v Praze?

Jak jsme zjistili od pořadatelů, před halou se NESMÍ nikdo zdržovat až do dne koncertu. V této situaci jsou čísla nezbytná, jelikož se velmi dlouho nebudou moci vytvářet řada, ale některé fanynky již budou na místě velmi brzo, a pak by těžko dokazovaly kdo přišel dřív a kdo déle. A proto se to celé dělá!

Zde jsou všechny důležité informace:

- Před halou se NIKDO nesmí zdržovat až do dne koncertu, tedy 15.3.2010.
- Informace o tom, kde dostanete číslo a kdy bude probíhat "checkování" zjistíte na místě. Zapíšete se na seznam - ten je z toho důvodu, aby se čísla nemohla falšovat. Jakmile tedy máte své číslo, můžete odejít na kafe, jídlo, na WC, kamkoli a vracíte se pouze na checkování.
- Checkování probíhá tak, že nám řeknete svoje jméno a číslo a my si na seznamu odškrtneme, že jste přítomni.
- Poté můžete zase odejít kam chcete.
- Kdo nebude přítomen na checkování, bude vyškrtnut ze seznamu a jeho číslo později nebude bráno na vědomí při řazení před vchod. Proto dbejte na to, abyste byli na checkování včas.
- Checkovat se bude vždy po několika hodinách a přesné časy se dozvíte před halou.
- V den koncertu se přesuneme se k hale a vytvoříme řadu. Kontrolování čísel bude pravidelně pokračovat abychom zajistili, že se do řady nebudou připojovat fanynky bez čísel a zamezí se tím předbíhání.

Co doporučujeme:

- Vezměte si s sebou karimatku, deku nebo polštářek na sezení, případně spacák pokud se chystáte před halu v časných hodinách - ať neprostydnete a nebolí vás zadek :) Vezměte si pro jistotu pláštěnky nebo deštník.
Oblečte se teple. I když bude venku celkem pěkně, při dlouhém čekání prochladnete.

- Dále doporučujeme vzít si s sebou dostatek jídla a pití a dostatek financí. Uvnitř haly budou stánky s oficiálním zbožím Tokio Hotel a vedle haly bude probíhat Matějská pouť. Tzn. spousta stánků s občerstvením atd. Pokud cestujete zdaleka, určitě informujte své rodiče nebo alespoň kamarády o tom, jakými spoji a v kolik hodin pojedete, kdy dorazíte na místo apod. Aby v případě, že se Vám něco stane bylo možné vás najít. Necestujte sami, rozhodně nejezděte stopem. Pokud v Praze přenocujete, ujistětě se o kvalitě vašeho hotelu nebo hostelu.

Ještě jednou upozorňujeme že většina z těchto informací platí pro fanoušky s lístkem na stání u pódia. Ostatních se systém čísel, zábrany apod. netýkají.

Tyto informace jsou oficiální a fanklub spolupracuje se všemi, kteří se na organizování koncertu podílí. Tímto prosíme všechny fanynky, aby do haly ani pořadatélům a dalším zbytečně nevolali a nepsali emaily a nechali tuto práci na nás.

Pro nejnovější informace o FAN- AKCÍCH na koncert pravidelně kontrolujte náš web www.tokiohotel-fanklub.cz.

Doufáme, že si koncert, na který jsme tak dlouho čekali, všichni pořádně užijeme!

Lístkov na sedenie sa to zrejme netýka....


Dve neoverené informácie

27. února 2010 v 18:34 | emma |  Rozhovory,články,news
  • V Oberhausene sa vraj natáčalo koncertné DVD.
  • Tom sa v rozhovore vyjadril,že chcú usporiadať špeciálne turné len pre Nemecko vzhľadom na to,že momentálne tam majú len dva koncerty.
  • 2.3.2010 EDIT: Ktomu DVD momentálne sa špekuluje o tom, že koncert na DVD by mal byť nejaký zostrich zo všetkých miest,kde kapela vystúpi.