Březen 2008Obliečky - 2 nové

31. března 2008 v 17:01 | emma |  Veci s TH
http://zimmer-tokiohotel.blog.cz/
49,99 euro
http://zimmer-tokiohotel.blog.cz/
49,99 euroKaulitzova operace proběhla podle plánu

31. března 2008 v 16:55 | emma |  Rozhovory,články,news
Fanoušci Teenie-skupiny Tokio Hotel si můžou oddychnout: Operace hlasivek zpěváka proběhla podle oznámení jejich managera dobře.
" Při operaci proběhlo všechno podle plánu a lékař je velmi optimistický", řekl producent a manager David Jost večer v neděli. " Billův ošetřující lékař je jedním z nejlepších lékařů, kteří v jeho oboru existují". "Ostatně, jestli se operace opravdu tak dobře podařila, že Billův hlas bude znít tak, jako předtím", se prý ještě nemůže bohužel říct.
Kvůli onemocnění hlasivek 18-ti letého Billa Kaulitze, musela populární kapela zrušit naplánovaná vystoupené v Evropě a Sev. Americe. "Kvůli dodržení klidové fáze a rehabilitaci hlasivek, které se musí Bill po operaci podrobit, jsme zrušili koncerty v USA a Kanadě (Detroit, Chicago, Cleveland, Toronto, Montreal a Boston)", řekl Jost a potvrdil tím novinám "Bild" zprávu ze soboty. Pravděpodobně se bude první koncert v USA konat na 1.máje ve Washingtonu.

Komunikace s křídovou tabulí

Jost dodává, že prý dvojče Tom doprovázel Billa do nemocnice. Prý "mu dal ke komunikaci pro příštích deset dní, malou křídovou školní tabuli". V E-Mail- Interview s "Bild am Sonntag" (BamS) řekl kytarista Tom Kaulitz: "Bill by chtěl zůstat v nemocnici tak krátce, jak jen to je možné. Pravděpodobně to tam vydrží asi jen dva dny".
Jeho bratrovi prý chybí zpívání. Na otázku, jestli má prý strach, že Tokio Hotel už nebudou znět tak, jako dříve, odpověděl Tom: "popravdě řečeno, máme z toho vítr a to sice oba dva. (…) Bill mi už znakovou řečí vysvětlil, že halt po operaci budu muset já bejt u mikrofonu."
V únoru na malé návštěvě v Sev. Americe byla skupina potěšena. Koncerty ve středně velkých halách v Los Angeles, New Yorku a Kanadě byly ihned vyprodány. Hodně amerických fanoušků mohli hity jako "Monsoon" (DDM) zpívat zpaměti. Pravděpodobně ve druhém týdnu května by mělo vyjít v USA skupiny první anglicky zpívané album "Scream".
Přeložila: Annette Kaulitz
Zdroj: http://www.focus.de


Nominace na Comet 2008

31. března 2008 v 16:52 | emma |  Rozhovory,články,news
Kdo je nominovaný, kdo má dobré šance, jak velká je konkurence? Teď jsou interpreti jasní. Třikrát nominovaní a tímto nejžhavější uchazeči na Comet: Tokio Hotel!!!

VIVA přenos z Comet - 23.května od 20 hod. live!!!
Bester Liveact (nejlepší živé vystoupení)
Bushido
Die Ärzte
Die Fantastischen Vier
Panik
Tokio Hotel

Manažér Tokio Hotel: "Billová operácia šla dobre!"

31. března 2008 v 15:53 | emma |  Rozhovory,články,news
PRELOŽILA LILLAY PREwww.COOLANKETY.BLOG.CZ KOPÍROVAŤ LEN SO ZDROJOM!
Manažér Tokio Hotel: "Billová operácia šla dobre!"
Operácia hlasiviek speváka Billa Kaulitza (18) bola úspešná podľa manažéra. "Operácie išla podla plánov a doktory sú veľmi optimistickí" Hovorí producent David Jost. "Ošetrujúci doktor je vo svojej profesii jeden z najlepších. Či sa operácia naozaj podarila, či Billov hlas bude rovnaký ešte nemôžeme povedať."

Bill - fotka

31. března 2008 v 15:35 | emma |  Bill - foto
Asi z BILD-u

ALLES GUTE ZUM GEBURSTAG!

31. března 2008 v 15:32 | emma |  Rozhovory,články,news
Takže v tento deň náš GEORG s TH oslavuje svoje 21.narodky. Takže ja mu prajem všetko naj.